Zwieńczeniem dwutygodniowych półkolonii artystycznych była sobotnia impreza pn. \”Po drugiej stronie okna\”. Poszczególne grupy uczestników zaprezentowały etiudy teatralne i występy muzyczne. Przybyli mieszkańcy mogli również skorzystać m.in. z kącika malowania twarzy, fotograficznego, teatralnego i kulinarnego.
Projekt związany z półkoloniami dla dzieci został dofinansowany przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie oraz Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Strzelnie. (AS)












































































