Portal CMG24.pl - Mogilno, Dąbrowa, Strzelno i Jeziora Wielkie - informacje, aktualności, wiadomości, radio Mogilno, dziennik, ogłoszenia
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
  • Zaloguj
środa, 10 czerwca, 2026
16 °c
Mogilno
  • Strona Główna
  • Wiadomości
    • Region
    • Powiat
    • Mogilno
    • Strzelno
    • Dąbrowa
    • Jeziora Wielkie
  • Kategorie
    • Polityka
    • Art. Spons.
    • Wieści z Powiatu Mogileńskiego
    • Wieści z Mogilna
    • Na sygnale
    • Edukacja
    • Kultura i Rozrywka
    • Sport
    • Rolnictwo
    • Społeczeństwo
    • Biznes
    • Region
    • Porady i ciekawostki
    • Felieton i publicystyka
  • Ogłoszenia
  • Wydarzenia
Dodaj ogłoszenie
Zgłoś temat
  • Strona Główna
  • Wiadomości
    • Region
    • Powiat
    • Mogilno
    • Strzelno
    • Dąbrowa
    • Jeziora Wielkie
  • Kategorie
    • Polityka
    • Art. Spons.
    • Wieści z Powiatu Mogileńskiego
    • Wieści z Mogilna
    • Na sygnale
    • Edukacja
    • Kultura i Rozrywka
    • Sport
    • Rolnictwo
    • Społeczeństwo
    • Biznes
    • Region
    • Porady i ciekawostki
    • Felieton i publicystyka
  • Ogłoszenia
  • Wydarzenia
Portal CMG24.pl - Mogilno, Dąbrowa, Strzelno i Jeziora Wielkie - informacje, aktualności, wiadomości, radio Mogilno, dziennik, ogłoszenia
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
Strona Główna Kryminałki

Zatrzymani przez straż miejską

Redakcja przez Redakcja
03.02.2020
w Kryminałki, Na sygnale
0
A A
15
fot. Straż Miejska w Mogilnie
Zatrzymani przez straż miejską
Zatrzymani przez straż miejską
0
UDOSTĘPNIENIA
3
WYŚWIETLENIA
UdostępnijUdostępnijWhatsapp

W czwartek, 23 stycznia około godziny 20:15 pracownik Straży Miejskiej w Mogilnie zatrudniony na stanowisku operatora monitoringu miejskiego zauważył mężczyznę spożywającego alkohol na parkingu przy ulicy Kościuszki. Mężczyzna wsiadł na rower i jechał tzw. \”wężykiem\” w kierunku ulicy Hallera. Operator o powyższej sytuacji natychmiast powiadomił patrol strażników miejskich. Funkcjonariusze straży miejskiej będąc w stałym kontakcie z pracownikiem monitoringu czekali na rowerzystę na wysokości Spółdzielni Mieszkaniowej przy ulicy Hallera. Po wylegitymowaniu okazało się, że był to mieszkaniec Bydgoszczy, który pracuje w Mogilnie u jednego z lokalnych przedsiębiorców. W rozmowie ze strażnikami mężczyzna stwierdził, że wypił 5 win. Rowerzystę przewieziono do Komendy Powiatowej Policji w Mogilnie.

Dzięki szybkiej reakcji strażników oraz współpracy z monitoringiem udało się zapobiec nieszczęśliwemu zdarzeniu w ruchu drogowym, do którego mogło dojść z udziałem tego mężczyzny.

Do kolejnego zatrzymania, tym razem pijanego kierowcy doszło 28 stycznia około godziny 14:00. Mieszkanka gminy Mogilno zgłosiła, że przy ulicy Wybudowanie przy samochodzie osobowym stoi dwóch mężczyzn, których zachowanie wskazuje na stan po spożyciu alkoholu. Na miejsce zdarzenia błyskawicznie udał się patrol straży miejskiej. We wskazanym miejscu samochodu nie zastano, w związku z powyższym spatrolowano teren miejscowości Stawiska – Gozdawa. Kilkaset metrów dalej zauważono poszukiwany pojazd marki Fiat Seicento. Na widok strażników kierowca zatrzymał pojazd na poboczu drogi i jak się później okazało schował kluczyki. W samochodzie znajdowało się dwóch mężczyzn. Zarówno od kierowcy jak i pasażera wyczuwalna była silna woń alkoholu. Na miejsce wezwano patrol policji, który prowadził dalsze czynności w sprawie. W badaniu kierowcy pojazdu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu uzyskano wynik 0,6 mg/l (1,26 promila alkoholu). (I | fot. Straż Miejska w Mogilnie)

UdostępnijTweetWyślij
Redakcja

Redakcja

Powiązany Artykuły

Narkotyki z działkowego baraku
Na sygnale

Narkotyki z działkowego baraku

10.06.2026
Samochód stoczył się na ulicę
Na sygnale

Samochód stoczył się na ulicę

09.06.2026
Na sygnale

Uwaga na fałszywego pracownika banku!

07.06.2026
Śmiertelne potrącenie rowerzystki
Na sygnale

Śmiertelne potrącenie rowerzystki

06.06.2026
Kierowca Hondy jechał za szybko
Na sygnale

Kierowca Hondy jechał za szybko

03.06.2026
Odzyskali pieniądze skradzione metodą „na policjanta”
Na sygnale

Odzyskali pieniądze skradzione metodą „na policjanta”

02.06.2026
Pokaż więcej
Następny Artykuł

Zmiana w mogileńskim MGOPS

Ferie z reniferem Niko

Komentarze 15

  1. DEK says:
    6 lat temu

    Wooooooooooooow w końcu raz na rok coś zrobili…

    Odpowiedz
  2. Jontek says:
    6 lat temu

    A może tak przy okazji straż miejska nałoży mandaty na osoby odpowiedzialne za niesprzątniętego śmieci leżące na poboczach dróg i w rowach? Np. rowy obwodnicy wschodniej Mogilna. No ale wtedy mandat musiałby dostać burmistrz Mogilno. Zresztą pobocza dróg. powiatowych nie wyglądają lepiej.

    Odpowiedz
  3. don pedro says:
    6 lat temu

    straż miejska to kpina. Gość na rowerze wręcz wlazł z winem w monitor, a drga sprawa jakiejś pani konfident, przeszkadzał samochód i jaka tu \”zasługa\” tej odnogi urzędnika w mundurze?

    Odpowiedz
  4. Zdzichu says:
    6 lat temu

    Czyli Pan podatnik dbając o los naszej umiłowanej Ojczyzny i swoich Rodaków..wsparł Skarb Państwa podatkiem akcyzowym i VAT od zakupu 5 win, producenta i sklepikarza- marżą, a oni Ojczyznę swoimi podatkami… Hucie szkła, swoim umiłowaniem konsumpcji napojów siarczynowo-alkoholowych zapewnił ciągłość produkcji, miejsca pracy, a huta podatki Ojczyźnie.. I jak ta Ojczyzna go teraz traktuje?:d

    Odpowiedz
  5. BOB says:
    6 lat temu

    Jak widzę straż miejską na targowisku którego budy nadają się na wystawę Budma 2020 i żadnej reakcji to….

    Odpowiedz
  6. spokojny says:
    6 lat temu

    Straż miejska tylko ze jest od tego by kamery i pijanych złapać
    A jak śmiecą itd to ich nie ma
    Zlikwidować straż miejska tak jak w strzelnie to zrobili

    Odpowiedz
  7. Rmn says:
    6 lat temu

    Zlikwidować straż miejską oni nam tylko szkodzą zdrowiem i po kieszeniach.tylko jezdzą samochodem i stoją na marketach i mandaty nam wlepieają.

    Odpowiedz
  8. Niko says:
    6 lat temu

    Do Jontek. Co ty myślisz że wrzucisz śmieci na ulicę i każdy za ciebie będzie sprzątał.?najpierw to ludzi trzeba porządku nauczyć a później wymagaj od innych sprzątania przy swoich posesjach. Zainwestuj w rękawiczki jednorazowe i przysluż się środowisku a nie narzekasz. Najlepiej gadać i wywozic śmieci do lasu. Każdy powinien najpierw siebie samego złapać za rękę jak ma wywalić nawet mały papierek na ulicę

    Odpowiedz
  9. Trzeźwość na drodze says:
    6 lat temu

    Krytykujecie, a może dzięki temu mniej ofiar wypadków na drodze.

    Odpowiedz
  10. Pik says:
    6 lat temu

    Tanie wino jest dobre, bo jest dobre i tanie. A na marginesie. Po co ta straż, skoro policjantów jest tylu? W Strzelnie zlikwidowano i różnicy nie widać. Pijaczki nadal piją i leją po bramach, psy sra..jak sra..y, ludzie śmiecą jak wcześniej, syf przy niektórych posesjach był i jest nadal. Szkoda kasy.

    Odpowiedz
  11. dyzma says:
    6 lat temu

    nieefektywne, niepotrzebne, kosztowne. Mogilno to raczej wioska niż miasto. Sens istnienia straży miejskiej w Mogilnie jest taki jak koło zapasowe w rowerze tego winoentuzjasty.

    Odpowiedz
  12. Zdzichu says:
    6 lat temu

    Prawda jest taka, ze powstanie straży gminnych związane było ze swoistą modą żeby \”mieć\”, która wystąpiła swego czasu w Polsce.. Ale i ze skokiem na kasę zapyziałych gmin na zad…piu. W 2014r gminy w Polsce, z fotoradarów zarobiły 130 milionów złotych. Miasteczka na zad..potrzebowały tej \” formacji\” jak kulawy nart biegowych..i rakiety do tenisa. W miastach typu Warszawa, Poznań itd, gdzie ilość ludności i wielość ośrodka ale, i poziom zdarzeń przestępczych,i wykroczeń wymuszała wsparcie policji formacją tego typu, powołanie jej miało jakiś tam sens.. Szczególnie w kwestiach ..parkingowych. W dziurach pokroju Strzelna czy leżącego gdzieś w polu Mogilna..zupełnie nie. Do gwarantowana mieszkańcom poczucia bezpieczeństwa i bezpieczeństwa w zupełności wystarcza policja. Która ma szeroką gamę gwarantowanych prawem możliwości oddziaływania faktycznego i prewencyjnego. Straż gminna w wielu przypadkach może tyle samo co zwykły obywatel..w tym grzecznie czekać na przyjazd mogącej prowadzić dane czynności policji. Nie tylko mi straż miejska w swoich \”strojach służbowych\” przyozdobionych w jakieś lampasy na portkach i kratkę na czapkach będzie zawsze kojarzyć się z chłopami ganiajacymi z blokadą po parkingu lub za babcią sprzedającą z koszyczka włoszczznę z własnego ogródka..
    Są inne cele na które można lepiej przeznaczyć pieniądze. Gdyby zliczyć wydatki na SM w Mogilnie z ostatnich 10 lat to Mogilno dawno miałoby parking wielopoziomowy (na którym mogłoby zarabiać), z lądowiskiem dla helikoptera Lotniczego Pogotowia Ratunkowego na dachu parkingu…

    Odpowiedz
  13. obserwator says:
    6 lat temu

    Na wstępie dla Twojej wiadomości ( myślę że zrozumiesz ) . Straż Miejska ( Policja Municypalna ) została POWOŁANA a nie powstała . Niestety możesz sobie pobiadolić na tym forum bo i tak nic nie zdziałasz w tym temacie . A czytając Twój komentarz to śmiem stwierdzić że masz jakieś kłopoty mózgowo-zdrowotne ( nie mówiąc o podstawowej znajomości pisowni w języku polskim ) i dlatego zacznij nad sobą pracować . Nie pozdrawiam .

    Odpowiedz
  14. idzi says:
    6 lat temu

    Obserwator,skoro macie \”powołanie\” to dlaczego bierzecie kasę za nic nierobienie.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook TikTok
Portal CMG24.pl - Mogilno, Dąbrowa, Strzelno i Jeziora Wielkie - informacje, aktualności, wiadomości, radio Mogilno, dziennik, ogłoszenia

Najszybsze źródło informacji w powiecie. Mogilno, Strzelno, Dąbrowa, Jeziora Wielkie.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Posiadasz ważne informacje? ZGŁOŚ TEMAT »

Przydatne linki

  • Kontakt
  • Reklama
  • O portalu
  • Patronat medialny i współpraca
  • Regulamin
  • Polityka prywatności
  • Procedura reklamacyjna
  • Regulamin płatności on-line

Ostatnie komentarze

  • Justi - Nowoczesny plac zabaw i teren zielony
  • mieszkaniec - Zmiany w ZAZ Strzelno
  • Ocena - Burmistrz wypowiedział umowę o pracę dyrektor MGOPS
  • Gaj - Kierowca Hondy jechał za szybko
  • obserwator - Kierowca Hondy jechał za szybko
  • Wanna - Zmiany w ZAZ Strzelno
  • Mieszczanin - Zmiany w ZAZ Strzelno
  • Piotrus - Burmistrz wypowiedział umowę o pracę dyrektor MGOPS
  • Nie zapomnę - Burmistrz wypowiedział umowę o pracę dyrektor MGOPS
  • Ada88 - Plac do minigolfa otwarty

© 2025 CMG24 - Mogilno, Strzelno, Dąbrowa i Jeziora Wielkie
Projekt i wykonanie
Strony Internetowe

Witamy z powrotem!

Zaloguj się na swoje konto poniżej

Nie pamiętasz hasła?

Odzyskaj swoje hasło

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, aby zresetować hasło.

Zaloguj się
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
  • Strona główna
  • Wiadomości
    • Region
    • Powiat
    • Mogilno
    • Strzelno
    • Dąbrowa
    • Jeziora Wielkie
  • Kategorie
    • Polityka
    • Art. Spons.
    • Wieści z Powiatu Mogileńskiego
    • Wieści z Mogilna
    • Na sygnale
    • Edukacja
    • Kultura i Rozrywka
    • Sport
    • Rolnictwo
    • Społeczeństwo
    • Biznes
    • Region
    • Porady i ciekawostki
    • Felieton i publicystyka
  • Ogłoszenia
  • Wydarzenia
  • Zgłoś Temat
  • Moje ogłoszenia
  • Dodaj ogłoszenie
  • Kontakt
  • Zaloguj
  • Koszyk