Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło we wtorek, 14 maja po godzinie 11:00 na drodze krajowej nr 15 w miejscowości Kwieciszewo. Kierujące pojazdami zostały przetransportowane do szpitala, jednak nie odniosły poważnych obrażeń.
Na miejscu pracowały zastępy straży pożarnej, zespół pogotowia ratunkowego oraz policja. Droga w tym miejscu przez pewien czas była całkowicie zablokowana. (AS)

































Jak można wiecznie w tym samym miejscu robić wypadki . Porażka ile bezmyślnych kierowców jeździ po drogach . A więcej straży przyjechać nie mogło . Żal pl
Możliwe ze problem w tym miejscu poza predkoscia to wydzielajaca sie dziwna substancja? Podobno cos sie z drogi wydzielalo kiedys i to powodowalo sloskosc nawierzchni.
Idąc Mogileńskim tokiem myślenia, powinni postawić tam rądo
Akurat to ze strażą troche prawdziwe. Z PSP Mogilno przyjechały 3 wozy – 2 gaśnicze i jeden zwykły. Czy jeśli byłby wtedy gdzieś indziej wypadek, to ktoś musiałby czekać na jakieś inne osp z jakiejś Dąbrowy? Czy Gębic? Bo tylko oni wyjeżdżają. Chociaż kto wie, bo są tutaj też jeszcze jakieś osp…
kilkanaście dni temu 50m dalej były trzy osoby śmiertelne, przygłupich kierowców niczego nie nauczy, deszcz, ślisko, no i 40, ale co tam jadę, a tu zong, i tylko ronda brak