W piątek, 24 sierpnia po godzinie 16:00 na skrzyżowaniu ulic 900-lecia-Kasztanowa-Kasprowicza w Mogilnie zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej, pogotowie ratunkowe oraz policję.
Dokładne okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniać mogileńscy policjanci. Ruch w tym miejscu odbywa się z utrudnieniami. (AS)


































Najsłynniejszy golf w Mogilnie. Miasto pogrążone w żałobie…
Kogo wina kierowcy Golfa?
Jakos mialam golfa kombi 4 i twierdze ze dobre auto co wy od tych aut chcecie jezdza gorsze.
Ten de.il opla wkońcu zakończył swoją karierę! Miasto wkońcu odetnie z ulgą! Ufff!
Dzik naszej księżniczki. Ale tero ma bmw
Wyklepie się po raz siódmy i golf będzie jak nówka.
No wcale się nie dziwię że był wypadek skoro chłopakowi z golfa się spieszylo i wymusił pierwszeństwo myślał że zdąży przed samochodem z prawej strony…
Cwaniak z Golfa sie doigral. A tak sie bujal po miescie…
Jeżdżą jak wariat strach na ulicę wyjść
Jechałem za nim od Trzemeszna. Widząc jaką prędkością wchodził w skrzyżowanie na Chabsko koło pomnika między Wylatowem a Wydartowem to nie dziwię się, że prędzej, czy później było bum. Włolkswłagen Głolf zepsuty będzie oj oj oj… Pól metra w lewo w drzwi pasażera i byłoby niewesoło…
w którym złomie będzie Golf proszę info od kierowcy
Dzik nauczony szarzowania . Dziwie sie , ze dopiero wleciał w kogoś chociaz na ręcznym ?
A co to golf w ogole??? Auto to to nie jest. Aaaa cwyter taki.. Ha ha
Odpoerdilcie się ludzie Ku*wa… każdy ma prawo popełnić błąd i nie wiecie jak było to nie komentujcie bo to jest żałosne:D śmieszne komentarze sobie darujcie bo nikogo nie obchodzą A wy myślcie że jesteście fajni 🙂 haha
He he ha jak cię nikt nie lubi to komentuja drugi raz juz rozwaliles auto wes sie na rower przezuc lepiej ha ha ha kto ci prawko dal powinni zabrać na zawsze
Lojojoj gulf popsuty lo bozena tero ino rowyr pozostol ole ha ha ha
Kierowca golfa co coś odj*bie to twierdzi że nie jego wina i zawsze ten sam tekst \”nie wiecie jak było\” proponuje troche pokory i lżejszej nogi podczas jazdy
Kubica padł! Hahaha
Ja nie rozumiem po cho*ere wy ludzie glupio komentujecie. nie wazne kogo jest wina. czy kierowcy golfa czy mondeo. najwazniejsze jest ze nikomu nic sie nie stalo. a wy wszysycy zajmijcie sie swoja du*a a nie wtracajcie sie w zycie innych. tyle ode mnie. jesli ktos ma zamiar mnie dissowac to odpuscie sobie bo to tylko pokazuje jakie macie male mozdzki. bez powodu nie mowia na nas Cale Miasto Glupkow. dziekuje. dobranoc
Karierowicz dopiął swego! Trzeba się na rowerek przesiąść! Hi hi hi
Buroki powinien tarmosić na palu a nie po mieście nocą dziczeć z kolesiami! Fura ,skòra i komòra! Do burokòw go nagnać!
Tak. Na kilogramy na złomie
czekam na ogloszenie golfa ze nowka z niemiec XDD ale coz brak slow
Kadetem tera!
Bo widziałeś ja po wypadku to dlatego ciesz się że przed wypadkiem nie widziałes