Na drodze krajowej nr 15 w Wylatowie zderzyły się dwa samochody osobowe i jeden dostawczy. Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej, pogotowie ratunkowe i policję. Dokładne okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają policjanci. (PK)
























Czas na rondo tu tez mieszkaja ludzie i chca zyc
obwodnice przez wylatowo.
Człowieku weź sobie jakieś jazdy doszkalające aby cię nauczyli jeździć po rondach bo raczej tego trendu na świecie nie przeskoczysz… acha zawsze można wiać sesję u psychoterapeuty która wyleczy Cię z lenku przed rondami. Mam nadzięję, że chociaż na leczenie nie jest za późno.
Natychmiast potrzeba ronda, tunelu, estakady i obwodnicy.
Znów nie masz nic ciekawego do roboty, tylko podszywać się pode mnie głąbie??? Napisz coś od siebie to się pośmiejemy.
A o niedzielnym wypadnieciu z drogi wojewódzkiej tzw obwodnicy w kierunku Bydgoszczy przez kierowcę BMW nie piszecie, policja była na miejscu i cisza…