Do zdarzenia doszło w sobotę, 25 maja po godzinie 14:00 na drodze krajowej nr 15 w okolicach zjazdu w kierunku Żabna. Na miejscu pracują załogi dwóch karetek pogotowia ratunkowego, cztery zastępy straży pożarnej oraz policja.
Uczestnicy zdarzenia nie doznali poważnych obrażeń. Ruch na drodze odbywa się wahadłowo. (PK)













































Jak te ludzie jeżdżą, pozabierac prawa jazdy niech na piechotę łażą
Ilosc wypadkow spadlaby gdyby drogi mily po dwa pasy w kazda strone. Wyprzedzanie zjezdzajac na pas przeciwnego ruchu bylo ok kiedy jezdzilismy wozami konnymi.
Przyczyny?? Tylko i wyłącznie debilizm i cymbalizm sprawcow…
Dowaliliby kary rzedu 10 tysi za brak ostroznosci i zagapianie się i juz kazdy jeździłby ostrożnie… albo zamiast aut dawać im klocki, kupę piachu i wiaderko z grabkami…
podwójna ciągła, pod górkę, a cymbał jeden z drugim bierze się za wyprzedzanie, jakiś palant wytyka uchybienia drogi, gościu a może trafniej d.bilu nie zabieraj głosu, bo albo nie masz wcale prawa jazdy (za wysokie progi), albo jesteś tak samo głupi jak ci co spowodowali wypadek, tyle w temacie, drogi są jakie są, nasilenie ruchu jest jakie jest, więc dostosuj się do tego, a z pewnością wypadków nie będzie