Dwudziestu jeden najlepszych zawodników z kraju rywalizowało na czterech kortach, w dużej hali tenisowej w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Drzonkowie koło Zielonej Góry. W grze deblowej, Adam Kinowski razem z Maksymilianem Szarym z Wrocławia zdobył brązowy medal. Z kolei w grze indywidualnej, przegrał jednie z numerem jeden w Polsce, a 27. zawodnikiem świata – Kamilem Fabisiakiem z Płocka. (I | fot. nad.)

















Adam, serdeczne gratulacje. Pozdrawiam. Powodzenia.
Dla pełnego zrozumienia dodam że na M. Polski zdobyłem brązowy medal w grze deblowej , oraz brązowy medal indywidualnie. CMG24 tak okroiło moją relację że wyszło mydło i powidło…he…he..