Jak poinformowało Starostwo Powiatowe w Żninie, nowym kierownikiem Wydziału Komunikacji i Dróg tamtejszego urzędu został Tomasz Barczak, wieloletni starosta mogileński. Zastąpił on urlopowanego Tomasza Michalczaka, który został wybrany na stanowisko wójta gminy Rogowo. Tomasz Barczak nadal pozostaje radnym Rady Powiatu Mogileńskiego. (PK)
















Biedny Żnin. Szykujcie się na tony śmieci i odpadów!!!
Powodzenia Panie Tomaszu
Jakoś wcześniej Wam nie przeszkadzał. O czym świadczą lata pracy jako radny i starosta.
Nie wiem czy to bardziej śmieszne jest czy żałosne… to już w powiecie żnińskim i w drogach siedzi i w zdrowiu… wieloprofilowość normalnie jeszcze rolnictwo dołożyć i obsługę targów rolnych w Żninie
Gratulacje PANIE STAROSTO.Życzę powodzenia i owocnej pracy,pozdrawiam serdecznie
to jest szczyt żenady… kpina… pan powinien beknąć za swoje poczynania w naszej gminie i odsiedzieć ładnych parę lat…. ale czego tu się spodziewać … lekarz , który uśmiercił kilka osób nadal pracuje w zawodzie…
Polska – kraj absurdów!
Cieżko oderwać od koryta
Powinien zrzec sie mandatu radnego, skoro pracuje dla powiatu z ninskiego, NIECH ODDA MANDAT
Gratulacje dla ZSL , jego zwolenników i WYBORCÓW na szczęście byłego już starosty . To jest pokazowa ucieczka \”na z góry upatrzoną (0)pozycję ! Zieloni mają to opanowane ! Czekam na audyt powiatowy !!!
Mogilenskie nienawistne qrwy dobry człowiek z niego wielu ludziom pomógł i odp*lcie się od niego.
tomek i maniek i ogien
po coś Barczok na stołeczku siedział posadka wokoło nie jedna czekała znawca kazdego tematu
malo sie nazar przez 16 lat,ma owce to niech sie nimi zajmuje,w zninie jest dosc kompetentnych ludzi do pracy a nikomu nie pomogl bez interesownie.
Pan Barczak ma owce a ty jestes baran pasujesz do owiec
Cytuję: \”Odczepcie się od człowieka dobrego, bezinteresownego, pomocnego, z empatią, nikogo nie zwalniał bez potrzeby, uśmiechniętego i z czystym sumieniem\”. Buahahaha!!! Niezły z ciebie żartowniś. Prawda jest zupełnie inna!!! Z tego co napisałeś wszystko jest na odwrót i nie ośmieszaj się!!!
Hieronim napisał, że pan Barczak jest też członkiem rady nadzorczej ZOZ-u w Żninie. A tam to dopiero była niedawno afera finansowa-księgowa Pałuckiego Centrum Zdrowia ukradła ponoć kilka milionów złotych. I co? Nic się nie stało, wszyscy członkowie rady nadzorczej nadal są w tej radzie. Zadowoleni? Pewnie tak, bo żaden nie podał się do dymisji po wykryciu afery finansowej.W tym pan Barczak. Zresztą w urzędzie w Mogilnie też parę lat temu kasjerka sprzeniewierzyła ponad 150 000 zł i wszystko gra? Gra! Osoby odpowiedzialne za nadzór nad kasjerką, w tym burmistrz Duszyński dobrze sobie żyją. Nawiasem uśmiałem się dziś ze stwierdzenia redaktora lokalnego tygodnika, że \”jak tylko przyszedł nowy starosta, to zaraz wykryto aferę w wydziale komunikacji\”. Otóż panie dziennikarzu-fakty są inne i trzeba zadać sobie trudu, aby rzetelnie napisać. Aferę wykryła urzędniczka wraz z osobą, panią która co dopiero przyszła do pracy w tym wydziale.
Oceniając dokonania poprzedniego starosty, możemy wysnuć nst. wnioski. Zgody na składowanie odpadow na terenie powiatu wydane przez Starostę, nie do końca były przemyślane. Nie dopełnono przepisów dotyczących spełnienia wymogów bezpieczeństwa składowania na danym miejscu jak zatruwaniem gleby przez składowane chemikalia i działaniem warunków atmosferycznych na odpady składowane pod gołym niebem. Skutki były widoczne pożar składowiska we Wszedniu i duże koszty z tym związane. Dziwię się,ze w Żninie nie wzieli tych faktów pod rozwagę.
Na cztery łapy ładuje !!! pasożyt !!!!
Interesuje mnie kiedy nowy Starosta sprawdzi od A do Ż funkcjonowanie Bielic! Tam jest interesująco i dziwnie cicho!
To już nie można utrzymać się ze świetnie funkcjonującego gospodarstwa??? To znaczy, że były starosta jest kiepskim i bezradnym rolnikiem???? !!!!
Były starosta nie umie liczyć. Jak wynika z oświadczenia majątkowego z 2018 roku jego gospodarstwo o wielkości ponad trzydziestu hektarów z owczarnią, oborą, chlewnią i garażami jest dla niego warte nieco ponad 700 tyś. złotych, to jak miał dobrze zarządzać powiatem !!! Za te pieniądze w ciemno kupuje to gospodarstwo !!!!
Kto mo owce to mo co chce