– Wybierajcie się na spacery i pokażcie, jak Wasza zima wygląda. A może dla Was atrybutem tej pięknej pory roku nie jest śnieg tylko zupełnie co innego? Liczymy na Waszą kreatywność. Wszelkie szczegóły są opisane w regulaminie (…) Zatem zakładamy ciepłe czapki, rękawice, kurtki, bierzemy aparaty, telefony w dłoń i pstrykamy. Trzymamy za Was kciuki. Czekają nagrody – zachęca do udziału Grażyna Rosłaniec, prezes „Niebieskiego Serducha”.
Konkurs skierowany jest dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych w spektrum autyzmu. Jeden uczestnik może przesłać tylko jedno zdjęcie. Zdjęcia i załączniki oświadczenia należy wysłać adres e-mail: niebieskieserducho@onet.pl do 23 stycznia do godziny 23:59.
Oceny dokona jury w dwóch kategoriach wiekowych – dzieci do 16 lat oraz młodzież od 16 lat i dorośli.
Wszelkie informacje są zawarte na profilu facebook’owym Stowarzyszenia „Niebieskie Serducho”. (AS)
















