Komisariat Policji w Strzelnie prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży paliwa, do której doszło 15 marca 2019 roku o godzinie 20:20 na stacji w Sławsku Dolnym. Całe zdarzenie zarejestrował monitoring. Na nagraniu widać jak sprawca podjechał pod dystrybutor samochodem osobowym marki Audi A4 koloru srebrnego i zatankował do baku oraz znajdującego się wewnątrz pojazdu zbiornika 185,63 litra oleju napędowego o wartości 926,29 złotych, a następnie nie płacąc odjechał.
Policjanci zwracają się do osób, które rozpoznają tego mężczyznę lub posiadają jakiekolwiek informacje na jego temat o osobisty lub telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji w Strzelnie przy ul. Cieślewicza 4 – tel. (52) 315 96 18. Informacje można przekazać także za pośrednictwem dyżurnego mogileńskiej komendy pod całodobowym numerem (52) 315 95 00 lub też przekazać w formie elektronicznej na adres: mogilno@bg.policja.gov.pl. Wszystkim gwarantowana jest anonimowość. (za KPP Mogilno)

















Złapać i cwelowi uciąć łapy…
Maja nagranie z kamery a oni nie mogą go poszukać, śmiech na sali.
A od kiedy w Sławsku jest stacja paliw.teraz widzicie jak policja w Strzelnie pracuje wszystko mają załatwić obywatele
Jak go złapią to powinni włożyć w dupsko dystrybutor i próbować wlać tyle ile ukradł.
Tylko w Polsce takie numery ! Nagranie z monitoringu dobrze opłacona papuga obali w pięć minut , śmiech przez łzy !!!
Facet miał kradzione tablice, dlatego nie mogą go znaleźć…
Pisali o tym na fb.
A ja się pytam kiedy będzie Strzelno przyłączone do powiatu inowrocławskiego? Kiedy?!!
nigdy, zapamiętaj to raz na zawsze…
Może któryś ciamciak z strzeleńskich geniuszy policyjnych. Przejżałby inne kamery z spróbowałby odczytac nr z naklejki na szybie. Te numery raczej nie są kradzione.
do tej audi to co najwyżej 50-60 litrów a reszte pewnie panowie ze stacji bo i tak wina tego z audi żalllllllllllllllll
Max !? Pisz co cię boli ? !!
Czy przy dzisiejszej technice nie można zrobić zbliżenia na twarz tego złodzieja i opublikować wyraźnego zdjęcia z dobrze widoczną facjatą? Może wtedy ktoś rozpozna złodzieja.
W artykule jest napisane że złodziej zatankował do baku oraz zbiornika znajdującego wewnątrz samochodu(bańki,kanistry itd) a ty podejrzewasz że paliwo ukradli pracownicy,żal to mi ciebie…Skoro zabezpieczony jest monitoring to raczej widać gdzie było lane paliwo ale jak u kogoś ciężko z mózgiem to potem pisze takie durne komentarze