Z naszych informacji wynika, że obecna kierownik MGOPS w Mogilnie, Agnieszka Szulc złożyła wypowiedzenie umowy o pracę pod koniec lipca tego roku. Próbowaliśmy te doniesienia potwierdzić w Urzędzie Miejskim w Mogilnie, jednak od 23 sierpnia burmistrz Leszek Duszyński i sekretarz gminy Teodor Pryka nie odpowiedzieli na nasze oficjalne zapytania prasowe.
Nieoficjalnie ustaliliśmy, że powodem odejścia kierownik Agnieszki Szulc było otrzymanie propozycji lepszej pracy, najprawdopodobniej dyrektora PCPR w Mogilnie. Obecnie obowiązki kierownika MGOPS w Mogilnie pełni zastępca Marlena Myszakowska. Burmistrz w sierpniu ogłosił konkurs na stanowisko kierownika MGOPS, jednak we wrześniu zdecydowano o jego nierozstrzygnięciu w związku z odstąpieniem od wskazania kandydata. (PK | fot. arch.)















