Zmiana na czele Zakładu Aktywności Zawodowej Strzelno. Joanna Rusztyk kończy sześcioletnią misję, stery przejmuje radny powiatowy Marcin Czaplicki.
Po sześciu latach kierowania Zakładem Aktywności Zawodowej Strzelno Joanna Rusztyk odchodzi ze stanowiska dyrektora. Jej pożegnanie odbyło się podczas sesji rady miejskiej. Nowym dyrektorem został Marcin Czaplicki, dotychczasowy inspektor ds. dróg i komunikacji w Urzędzie Miejskim w Strzelnie, jednocześnie radny Rady Powiatu Mogileńskiego. Nowy dyrektor zapowiedział, że podejmie wyzwanie z pełnym zaangażowaniem. Przed nim stoją kolejne inwestycje i zadania rozwojowe, m.in. budowa ogrodu zimowego, modernizacja systemu ogrzewania oraz dalsze unowocześnianie infrastruktury zakładu.
W Urzędzie Miejskim w Strzelnie na miejsce Marcina Czaplickiego zostanie powołany Karol Romblewski, obecny pracownik biura podawczego.

















Ciekawe jak tam będzie dojeżdżał jak stracił prawo jazdy za jazdę po pijaku !!!
Miej Panie litość dla pracowników jak będzie tak samo pracował jak z nami w Sanpla….
To zdjęcie jest perfekcyjnym ujęciem jeśli chodzi o sytuacje związane z utratą prawa jazdy. Jeden wart drugiego. Wstyd