Pierwsze spotkanie zaplanowano na czwartek, 25 kwietnia o godzinie 19:00 w sali widowiskowej MGOKiR w Strzelnie przy ulicy Gimnazjalnej 26. Aby wziąć udział w zajęciach, trzeba mieć więcej niż 10 lat, lubić grać oraz występować na scenie. (I)
Pierwsze spotkanie zaplanowano na czwartek, 25 kwietnia o godzinie 19:00 w sali widowiskowej MGOKiR w Strzelnie przy ulicy Gimnazjalnej 26. Aby wziąć udział w zajęciach, trzeba mieć więcej niż 10 lat, lubić grać oraz występować na scenie. (I)
Najszybsze źródło informacji w powiecie. Mogilno, Strzelno, Dąbrowa, Jeziora Wielkie.
Jesteś świadkiem zdarzenia? Posiadasz ważne informacje? ZGŁOŚ TEMAT »
© 2025 CMG24 - Mogilno, Strzelno, Dąbrowa i Jeziora Wielkie
Projekt i wykonanie ![]()
To co się działo i nadal dzieje w Strzelnie jest wystarczającym
teatrem. W roli głównej niektórzy samorządowcy. Nic dodać i nic
ująć.
W Mogilnie to masz grać w piłkę albo biegać. A nie teatruf ci się zachcewa (z całym szacunkiem dla tych, którzy grają i biegają z pasji).
Czy to jest tylko dla osob zamieszkujących Strzelno czy osoby z Mogilna mogą wziąć udział?
Pogratulować inicjatywy. Myślę, że małymi krokami Paweł wprowadzi naprawdę fajne rzeczy do Strzelna. Trzymam kciuki.
Brawa są za inicjatywę. Że ktoś chce. To oklaski dla otuchy. Wyraz wsparcia. A co z tego wyjdzie, to sobie później ocenimy. Na razie – trzymamy kciuki.
Teatr to my już mamy w Strzelnie-BURMISTRZ ZWALNIA STRAŻNIKÓW A ONI NIE POPUSZCZAJĄ I ODWOŁUJĄ SIĘ I CHYBA WYGRALI BITWE Z PANEM BURMISTRZEM A MOŻE INNI PÓJĄ W ŚLADY STRAŻY MIEJSKIEJ.CIEKAWE ŻE NA NICH PIENIĄDZE BĘDĄ