Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Strzelno - KPP Mogilno

Kradzież na cmentarzu

2023-03-06 18:31
 

80-letnia kobieta została okradziona na cmentarzu w Strzelnie. Policja ostrzega - złodzieje nie mają urlopów, dlatego odwiedzając groby bliskich zachowajmy szczególną ostrożność, co niejednokrotnie pozwoli uchronić się przed przykrymi zdarzeniami.

W ubiegłym tygodniu do Komisariatu Policji w Strzelnie zgłosiła się 80-letnia kobieta, która poinformowała, że została okradziona. Do zdarzenia doszło na miejscowym cmentarzu, gdzie sprawca wykorzystując nieuwagę seniorki wyjął z jej torby portfel z pieniędzmi i dokumentami.

Policja kolejny raz ostrzega przed kieszonkowcami. Idąc na cmentarz pamiętajmy, aby dobrze zabezpieczyć noszone przy sobie pieniądze i dokumenty. Zwracajmy szczególną uwagę na znajdujące się w pobliżu osoby. Złodziej zwykle obserwuje potencjalną ofiarę i w razie potrzeby powoduje zamieszanie oraz stwarza sztuczny tłum. Odwiedzając groby miejmy cały czas na oku pozostawione przez nas torby, torebki, rzeczy osobiste. Roztargnienie, chwila nieuwagi, stwarza złodziejowi okazję do kradzieży. (za KPP Mogilno)

REKLAMA
 
   » KOMENTARZE [20]» dodaj komentarz   

 » Komentarz (Kowal | 08-03-2023, 22:14:01)

Słuszny przykład . To porównam do ułatwiania pracy niepełnosprawnym w naszej gminie a wymagania Bóg wie czego od normalnego czlowieka- pracownika. Nie wspomnę o interesie jaki jest robiony na tym zazie za fizycznego pracownika w normie trzeba zapłacić ZUS podatek wynagrodzenie razem około 4500 brutto. Za niepełnosprawnego rencistę o połowę mniej gdzie on ma jeszcze 1000 zł renty. Dodatek z pefronu. 1000zl albo 2000 zł na pracownika. Jak trzeba godnie zapłacić to nie ma kto. Bo się wszystkim wydaje że za darmo chcą ludzie pieniądze. Ja zawsze uważałem że praca za najniższą to praca prosta. Jak się wymaga to powinno się zapłacić za pracę trudniejszą czy cięższa więcej.

 » ... (Mieeetek | 08-03-2023, 18:13:19)

A ja jestem przeciwny klasom integracyjnym i sztucznym miejscom pracy...i poprawności politycznej w tej sprawie. W klasach integracyjnych krzywdzone są dzieci bez deficytów umysłowych, bo nie rozumieją czemu starając się, a nie mając talentu dostają 3 na plastyce, a Jasio o specjalnych potrzebach edukacyjnych zrobi kleksa i 3 kreski i dostaje 5...

 » ... (Mieeetek | 08-03-2023, 11:19:56)

... racja kowal... z takimi ludźmi nie ma co gadać...

 » C.d. (Kowal | 08-03-2023, 01:57:20)

Marcycha na koniec powiem ci że tam nie ma czego zazdrościć, takiej pracy mam zazdrościć he to ty się zastanów zazdroszczę tylko pieniędzy a nie latania z miotła po mieście nie wypowiadaj się tak. Mi jak każdemu człowiekowi z co po niektórymi takimi niepełnosprawnymi wstyd jest pracować nawet rozmawiać nie że to ktoś gorszy tylko o te IQ chodzi o to zachowanie zarozumiałe, złośliwe ,ciekawskie zrozum to dziwni ludzie dla mnie . Bez obrazy ale ja w to nie wejdę chodźmy mnie sam burmistrz prosił. Ja nerwów na loterii nie wygrałem.

 » Marcycha (Kowak | 07-03-2023, 23:46:06)

Zazdroszczę że ich nie było stać do pracy iść na normalny zakład podejrzewam przez całe życie tylko po znajomości pracować u burmistrza w Zaz . I tych głupkowatych przechwałek co to nie ja bo mam prace jeszcze niech się niepełnosprawnością pochwali żałosny głupi człowiek. Nieszczęściem niech się chwali to jest dopiero iloraz inteligencji. może rodzinę niech założy ?w końcu pracuje na rencie to ma potrzeby. A może kurczakami z różna się chce objadać poszedł zarobić bo chce jeść dobrze. Bo się normalne jedzenie znudziło.

 » Do marcycha (Kowal | 07-03-2023, 23:27:14)

To się sama tam przyjmij jak tobie się podoba praca w Zaz ja mam wolny wybór i nie lubię takich zachowan.Zastanów się co ty piszesz jak chcesz pracować z niepełnosprawnymi i wysłuchiwać ich zdania i to nieproszonego to się z nimi umów na browarek a nie broń kogoś kto musi coś zrobić a później się chwali że zrobił nikt mu nie każe tam być poszedł się chwalić że sprzątnął chodnik ale zasługi a co żołnierz ma powiedzieć albo adwokat albo wlasciciel firmy? Że w domu u siebie posprzątał ? Mam sobie medal dać. Człowieku szypą ruszać umie i mam go podziwiać. Puknij się w głowę. Każdy by to zrobił kto ma dwie ręce i nogi.

 » .... (Mieeetek | 07-03-2023, 19:51:24)

Podszywacz...za robotę się weź...

 » MC (Ktoś | 07-03-2023, 18:27:54)

Chłopy, bydzie tu ten Mc Donalds? Bo ja swoja pania kciolem zaprosić na Frytki...i napój Bogów PEPSI. Chopy Wy w politykę,sie nie bawta tylko ingerujta tam gdzie trzeba, bierzta się za tegu Waszegu Dowódcę bo on to się z Wos śmieje, a mo 4 miszkania na lewo.

 » Do Kowal (Marcycha | 07-03-2023, 16:58:31)

Ty Kowal a Ty jesteś normalny?Jaki jest Twój iloraz inteligencji?Ludzie sprzątający w Zaz dbają o to żebyś miał czysto pod szkitami.Puknij się w głowe zanim coś napiszesz.Jesteś imbecylem i tyle.Widzę,że zazdrościsz tym ludziom ,że mają pracę bo Ciebie nawet Zaz nie przyjmie.I jeszcze jedno....W Zazie pracują także "normalni"ludzie

 » ... (Mieeetek | 07-03-2023, 13:57:57)

... kowal dobrze gada... polać mu bo takich gosci cenię...

 » Do Kowal (GL | 07-03-2023, 13:21:16)

Jak ty mi zaimponowałeś swoją "inteligencją" w tej chwili Kowal.

 » C.d (Kowal | 06-03-2023, 23:15:37)

Ostatnio jeden z nich pracownik zazu chwali mi się że dzięki nim miasto jest dobrze odśnieżone . Co za tupet a obowiązku nie mają? Jaka łaska pana cwaniakujacych pracowników . Tak dalej niech im pan medale da za pracę. Bo mnie to akurat mało interesuje mają obowiązki i mają je wykonać dobrze. Odśnieżanie to jest dla brygady moment a tu z igły widły zrobił. Ja rozumiem że to nikt mądry tam nie pracuje i to prosty człowiek. Jak do więzienia się idzie to nikt nie patrzy na iloraz inteligencji przestępcy a on odsiedzieć musi. Więc niech te pana GL...nie odzywają się i niech tacy do przodu nie będą.

 » C.d (Kowal | 06-03-2023, 23:04:22)

Moje zdanie jest takie że cwaniakowanie jest na rentach tych pana pracownikow z zazu. Wiem że latami niektórzy z nich nie pracowali ot zdażył się cud nowa władza i jest praca dla niepełnosprawnych w UM. Eee.. a wcześnie nie było zakładów firm ? Zakładów pracy chronionej ? Co za hipokryzja. Pracusie się znaleźli. Podejrzewam po znajomości.

 » eeee (Ed | 06-03-2023, 23:00:07)

z telefonem to se możesz iść do kibla, ja płacę odciskiem palca

 » Strzelno (Kowal | 06-03-2023, 22:48:07)

Może ktoś rzuci i podejmie jakiś temat o naszym uzdrowicielu miasta i gminy Strzelno . Niedługo wybory samorządowe . Wszystko gra oprócz kasy w tym naszym małym kraju czy gminie. Chce zwrócić uwagę na obiekty tzn wybudowane ronda . Tak ich nie chciano i protestowano broniono skweru dla mnie beznadziejnego a są wg mnie najlepszą nwestycją w naszym mieście. Nie wspomnę o ich oświetleniu rewelacja. Można się poczuć jak mieście chodząc czy jeżdżąc tamtędy. Gra z tym nowe oświetlenie ulic ale nie bije ich na glowe. Oprócz nowych świateł i lamp na rynku burmistrz nie ma czym się pochwalić. Sp nr 2 z boiskami i placem zabawto też wyszło dobrze. Tylko to dla dzieci. Reszta? Fajne zarobki na stanowisku burmistrza pięć lat pracy ratowania gminy i co? g...! Szumu więcej niż to wszystko warte wielkie halo sp pozamykane też mądre ale dla budżetu gminy a nie mojego twojego cz waszego. Chce się rządzić to niech się oszczedza .strata Przyjezierze no to co Mały problem ale dorobić się na cudzym pomyśle zazu bo to nie nowego burmistrza i przyjąć niepełnosprawnych do sprzątania mhy i co nowego panie burmistrzu co nowego pan zrobił ciągnie pan na starych pomysłach. A od siebie ? Pozbawił pan pracy interwencyjnych jakby wszyscy bezrobotni byli tacy sami no co za profesjonalizm znawca ludzi i tym panu podobni.

 » Buahaha (Mieeetek | 06-03-2023, 22:33:29)

podszywacz..jesteś dowodem na to że jak się jest idiotą to telefonu lepiej nie mieć.

 » Kradziez (Kowal | 06-03-2023, 22:22:25)

Możnaby na cmentarzu założyć kamery. Parafianie niech zasponsorują ,wszyscy na tym skorzystamy. Będzie bezpieczniej.

 » taaaa... (Mieeetek | 06-03-2023, 20:15:53)

babcia sama sobie winna... normalni ludzie nie noszą dokumentów i portfela... tylko płacą wszędzie telefonem...

 » Ale wstyd (abc | 06-03-2023, 19:55:14)

W Strzelnie kradną na katolickim cmentarzu a w Mogilnie co najwyżej w niemieckim Ros......

 » Mc Donalds (Ktoś | 06-03-2023, 18:48:53)

Ty Ludzie, w Mogilnie taka wiocha nic ni ma, tylko sklepy z żarciem, a tu jeszcze Mc Donalds budują plotki jo podslyszol, jak pifo se kupowol, więc tak piniądze zarobta w dużym mieście, a wydawejta we wiosze, zwlonijta tegu co rządzi w Waszej wiosce, albo go wywiezta na toczące.Chopy rządzą, bo tu Wieś jest i kropka. Dobrygu Wszystkigu.

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Wielkanocne smaki w Dąbrowie (0)
 » Zderzenie z dzikim zwierzęciem (6)
 » Konkurs "Ratujemy życie" (1)
 » Kliknęła i straciła pieniądze (7)
 » Wjechał w ogrodzenie i dachował (9)
 » Skontrolowali 1244 kierowców (6)
 » Akcja sadzenia lasu w Padniewie (5)
 » Pędziła ulicą Kolejową (17)
 » MOGILNO: Kiermasz wielkanocny (1)
 » Przetwarzali odpady bez zezwolenia (14)
 » Remont wieży wstrzymany (23)
 » Zbiórka dla pogorzelców (11)
 » Mercedes w rowie (9)
 » Portfel i ciąg wydarzeń (19)
 » Mogileński Kiermasz Wielkanocny (5)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2010-2021   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ